La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

0

Patrze ,że mecz realu jest bardziej pzrezywany niż mecz z sevilla gdzie ta nie stracila tam ani jednego pkt na swoim stadionie . maja dobra ekipe ... A patrzac na ostatnie mecze w naszym wykonaniu , masa bledow i niezbyt kolorowa gra. Mam nadzieje ze nie wtopimy z sevilla bo od 1 miejsca bd sie oddalac .

konto usunięte

1

@matesfcb93 a co mamy przeżywać mecz z Sevilla? do którego jeszcze daleko. Zresztą zawsze się tam ciężko gra ,ale Barca sobie z nimi radzi.
Mecz jak mecz

0

@MarioVeB! A po co macie przeżywać mecz Realu., który jest jeszcze później?

konto usunięte

1

@bezstronny123 Komentowane są wydarzenia wczorajsze i skuces polskiej drużyny :)

konto usunięte

0

@MarioVeB! Fakt w Sevilli cięzki teren. Myśle ze prawdziwi kibice Barcy nie będa zawiedzeni .

0

@MarioVeB! Zaraz, zaraz... Mówisz o sukcesie TEJ polskiej drużyny o której jest tu znikoma ilość komentarzy, bo większość śmieje się z stylu Realu i zastanawia się na kogo trafia w 1/8 LM?

konto usunięte

0

@bezstronny123 Poczytaj potem komentuj. Tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?