La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 761 Culés

5

Mi marzy się Piszczek na PO, dobry w obronie i w ataku, który by jeszcze pograł parę sezonów na dobrym poziomie, fajnie byłoby go tu zobaczyć, skromny i pracowity chłopak, myślę że byłoby to wzmocnienie drużyny a nie kolejny Vidal v2 (czyli Cancelo) który jest równie tragiczny w obronie o Aurieru nie mówię, bo gościu ma problemy z głową nie chciałbym go tu jak ma rozwalić atmosferę w drużynie o Cedricu czy Sidibe się nie wypowiem, bo może z 2 mecze widziałem z ich udziałem a co do Bellerina, byłby mega drogi, a po za tym oznaczałoby to zahamowanie rozwoju albo Hectora albo Roberto, chyba ze Sergiego na stałe przesunąć do pomocy, ale i tam już jest wielki ścisk

2

@D10SLEO Polak w Barsie to naprawdę byłoby coś, szkoda ze Piszczek ma już 31 lat... Gdyby był ze 3-4 lata młodszy, byłby idealnym kandydatem.

konto usunięte

3

@D10SLEO FLORENZI to jest PO dla Barcy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?