La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

55

"Jak dla mnie to Cristiano może nie dokładać ani grosza do budżetu, jeśli wróci na swój poziom (i pewnie jeszcze nie raz nas zachwyci, bo to nie pierwszy jego kryzys). Problem w tym, że dawanie mu tak długiej umowy jest bardzo ryzykowne. To nie bramkarz ani nie Messi, którego można przyszłości cofnąć i powierzyć tylko rozgrywanie, bo nikt na świecie nie ma takiej wizji gry. Jego atuty szybciej przeminą, biologia jest nieubłagana. Rozumiem o rok (do 2019), ale aż do 2021? W dupie będę miał wartość marketingową, jeśli okaże się, że klub stanie się niewolnikiem tej umowy, a ego przegrywającego rywalizację Crisa rozsadzi drużynę." bardzo madrze napisany komentarz, widac w nim kibica z krwi i kosci potrafiacego realnie spojrzec na swiat, szkoda ze takich coraz mniej

4

@fcbfan1993 Mysle, ze dostrzega to kazdy - kibic RM, antyfan RM, kibic kazdej innej ligi. Tylko fanboje maja klapki na oczach i beda pisac, ze jest najlepszy na swiecie, nawet jak go beda znosic na noszach, bo zerwal sobie jakis miesien, bo po prostu bedzie juz za stary.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?