La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1393 Culés

0

Coś czuję, że dzisiaj będzie gorszy horror niż na Mestalla. Oby z równie szczęśliwym zakończeniem. Nawet się cieszę, że przez pracę tego meczu nie obejrzę. Nie wytrzymałabym nerwowo.

0

@Nigaki Im bliżej meczu tym mam większe obawy o wynik. To bardzo ważny mecz, ale gramy bez Pique i Iniesty. Niestety przeczuwam stratę punktów. Obym się mylił.

7

@Nigaki Prawdę mówiąc nie jestem mentalnie przygotowana na stratę punktów dzisiaj a czuję, że tak się stanie. Nie wiem, kiedy ostatnio tak miałam, ale nie mam ochoty na ten mecz. Dla mnie to aż dziwne, ale zwyczajnie bym chciała, żeby go nie było, bo mam co do niego duże obawy a Barca mnie niepokoi.

0

@Eleri O to, to, to. Jakaś taka niechęć do tego meczu mi towarzyszy. Nawet przed klasykiem tak nie mam, a to przecież teoretycznie trudniejszy mecz. Najgorsze jest to, że jak przegramy, to znowu przed przerwą reprezentacyjną, więc przez spory czas czas drużyna nie będzie miała jak się zrehabilitować i znowu na stronie będą panowały nieciekawe nastroje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?