- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1685 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1685 Culés
2
Wiedzieliście ? Trochę.. Skandal. Nie znać nazwiska swojego najlepszego zawodnika.
Najwidoczniej ekipa techniczna zajmująca się strojami Anderlechtu nie jest w swojej pracy tak systematyczna i skuteczna jak napastnik klubu Łukasz Teodorczyk w swojej. Polak w meczu Ligi Europy z Gabalą zagrał w trykocie, w którym z tyłu nad numerem 91 widniał napis "Teodorzcyk".
3
@marcin000019 oO byłeś w śpiączce prawie miesiąc że się obudziłeś teraz z tym " newsem " ? ...
30
@FC1899Barca Po prostu go nie widziałem. TYLE . Może mam pracę, dom rodzinę . Wiele pasji ? A nie tylko komputery jak co niektórzy .
10
@marcin000019 Oni tego nie rozumieją, siedzą trolle, przed kompem, słońca nie widzą, i tak to właśnie wygląda. Zaraz sapy że spam, że wcześniej tego nie widziałeś że już było... itp itd,
2
@matesfcb93 Na prawdę? To teraz porównajmy coś kolego. Skoro ja jestem trollem który ciągle siedzi przed kompem i słońca nie widze a mam:
Dni w serwisie: 2070 przy 3310 komentarzach ( +9160 pozytywnych )
a ty:
Dni w serwisie: 1422 przy 5628 komentarzach ( +5883 pozytywnych ps. słabo... )
To kim ty jestes? Rośliną siedzącym przed kompem z rurką dożylną i z " basenem " zamiast krzesła? .. Żenada...
0
@FC1899Barca właśnie pokazałeś swój poziom rośliny rurek.... Nie muszę Ci się tłumacz, kiedy ja to pisze, ale patrzę że bardzo cię zabolał komentarz, wyżej napisany prze ze mnie, bardzo mnie to cieszy.... Elooo
4
@FC1899Barca Ale po co tak agresywnie odpowiadasz koledze? Po co to było? Bezsensowna wypowiedź , naprawdę.
3
@FC1899Barca Polecenia są dla Ciebie wyznacznikiem? Spokojnie, wszyscy kibicujemy jednej drużynie.
0
@JordiAlba18 Jak chce mogę mu oddać wszystkie, w macdonald można dostać za nie duża cole i frytki xd :)