La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

0

Stawiacie dzisiaj ktos na Argentyne z wiara ze sie wkoncu przelamia czy moze na Kolumbie ?

konto usunięte

1

@kamilomes123 z jednej strony pasuje zeby w koncu wygrali ale jezeli przegrają i w konsekwencji tego wywalą tego pseudo trenera to jestem za Kolmbią.

0

@Avada Kedavra No i kogo byś zatrudnił? Dla mnie piłka reprezentacyjna liczy się tylko od zawodników nie licząc na idealnie ułożone drużyny (Niemcy). Chodzi i to, że oni nie mają dużego zgrania, nie grają ze sobą codziennie i wg mnie to zależy tylko od talentu poszczególnych piłkarzy. A to, że Argentyna ma obronę jaką ma, to widzimy efekty. Tak mi się wydaje :P

konto usunięte

6

@insp1re własnie Argentyna jest przykładem tego ze bez odpowiednigo trenera sami zawodnicy nie znaczą wiele.

konto usunięte

1

@insp1re Pilka reprezentacyjna właśnie jest dla wybitnych trenerów. Trzeba powoływać piłkarzy, oglądać kilka zespołów w których grają, ustalać taktykę, jeździć na często dalekie wyjazdy itp. Trudniej zapanować nad ludźmi którzy spotykają sie 5 razy do roku niz nad tymi co spotykaja sie w klubie niemal codziennie. I jak widać po Argentynie nszwiska nie grają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?