La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

12

Nie wiem jak wam, ale mnie już trochę przeszło. Zresztą zdałam sobie sprawę, że to nie sam remis mnie w ogóle wkurzył czy słaba gra, ale to że być może nie wykorzystaliśmy okazji, by poprawić swoją sytuację w tabeli. Ta dalej nie jest tragiczna, zwłaszcza jeśli Real dzisiaj przegra(na co liczę, ale nie nastawiam się za bardzo), ale nie lubię takich sytuacji, kiedy musimy o pierwsze miejsce walczyć, a nie go bronić, bo już na nim siedzimy.

Przydałoby się teraz odreagować z Celticiem, a co najważniejsze wygrać w końcu na Anoeta, żeby nie podchodzić do meczu z Realem z pełnymi gaciami, bo może być nieciekawie. Nie wątpię, że nasi i tak zagrają mecz życia, i wyjdą na boisko maksymalnie zmotywowani, ale niech dalej mają choćby mały margines błędu na wypadek porażki, tfu!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?