La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1210 Culés

konto usunięte

8

Na chwilę obecną jesteśmy co najwyżej dobrym zespołem. Nikt nas się nie boi łącznie z taką Granadą. Od dłuższego czasu większość naszych spotkań wygląda tak, że po pierwszej połowie zastanawiamy się - czy my w ogóle jesteśmy w stanie to spotkanie wygrać. Wygląda to w ten sposób, że albo wygrywamy wysoko, albo gramy bezbarwnie lub wręcz nieprzystającego na zespół mający w składzie takie gwiazdy. Nie wiem czy czasem "magia" czyli ten element zaskoczenia Enrique nie wyczerpuje się, zobaczymy gdzieś w kwietniu przyszłego roku.

Moim zdaniem, jeśli nie wygramy dwóch następnych spotkań, to Real znacznie przybliży się do pozycji, która zapewni mu teoretyczny "spokój" po nowym roku (chodzi mi o przewagę w pkt nad resztą stawki).

4

@TKK Jestesmy wiceliedrem, nie przesadzajmy... Rownie dobrze po klasyku możemy byc liderem

konto usunięte

0

@darekgt01 Wiesz, trudno być optymistą patrząc na formę obydwu drużyn. Na chwilę obecną bardziej wierzę (niestety) na powiększenie przewagi Realu nad resztą stawki, niż na zmniejszeniu tego dystansu. Może jednak coś się zmieni. Czas pokaże.

0

@TKK Nikt nas się nie boi łącznie z Granadą?
Dlatego wychodzą 5-4-1 bardzo blisko siebie dosłownie do 25-30m od własnej bramki?!

0

@TKK Gralismy dziś bez dwoch kluczowych zawodnikow(nawet 3 licząc Don Andresa) a i tak moglismy spokojnie wygrac, zabraklo skutecznosci. Martwi jedynie zwyżka formy Realu, oby dzisiejszy mecz był ich jednorazowym wyskokiem, bo na serio nas mogą pozamiatac 3-go

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?