La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1609 Culés

1

Masche, Geri i Busi.najstarsi stażem piłkarze Barcy we wczorajszym meczu. Myślę że widać było jak stylem i determinacja wczoraj odstawali od reszty która niby chciała ale to nie to co pokazali ci trzej.mysle że Busi rozegrał dobry mecz.Co do nowych piłkarzy...dlaczego Lucho stawia na Denisa skoro już kilka meczów lepszy jest Andre.zaxzelo się dziać po jego wejściu i Alby ale za późno to wszystko.Suarez był wczoraj bezużyteczny, Paco nie może się odnaleźć.nie chce nawet myśleć co by było gdyby Leo, Luis czy Busi wypadli na dłużej.

0

@Kibic1985 Suarez był bardzo bezuzyteczny, tym bardziej, że siedział na trybunach. Pewnie chodziło Ci o Neymara, i tu pełna zgoda.

konto usunięte

5

@killingjoker101 Denis Suarez??

1

@killingjoker101 Od niedawna chyba kibicujesz Barcy albo jesteś sezonowcem.

konto usunięte

0

@Kibic1985 Leo już niedawno wypadł. Źle nie było.
Gdyby Paco miał u boku Messiego to brak Suareza aż tak bolesny by nie był.
Rakitić i Gomes pokazali, że na pozycji Busquetsa grać potrafią doskonale.
Pojedynczego zawodnika można spokojnie zastąpić. Problem robi się gdy tak jak wczoraj zabraknie już 3 kluczowych graczy a Lucho miesza ustawieniem.

0

@Razorek Chyba bardziej to mieszanie wychodzi nam bokiem i nie sprawdza się w ogóle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?