La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

9

W pierwszym sezonie Enrique nauczyłem się niesamowicie ważnej rzeczy (co najmniej tak mi się wydaje)- że nie należy nikogo, skreślać, oceniać, "sprzedawać" itd... Moim osobistym bólem (jak i z pewnością wielu kibiców Barcy) jest Roberto, ktoś kogo ja osobiście skreślałem, nie widziałem miejsca, kiedyś napisałem tu komentarz na jego temat mówiąc że nic z niego nie będzie, że boi się grac do przodu (komentarz miał trochę poleceń i zgadzających się komentarzy więc w tamtym momencie wielu tak myślało), i co? I okazała się że z piłkarza, który w ogóle nie dawał nadziei na to że może grać na poziomie wyrósł jeden z podstawowych zawodników, mało tego- grając na zupełnie nowej dla siebie pozycji, to jest naprawdę coś. Skreślałem również Lucho w połowie jego pierwszego sezonu, każdy skreślał, i co? I na koniec tego sezonu zdobył nam tryblet. Nie chcę tu nikogo pouczać itd, bo g**no wiem, ale czy te sytuacje naprawdę was niczego nie nauczyły? Ile razy skreślaliśmy zawodników, a oni okazali się podporami drużyny? Roberto, Suarez, Rakitić? Mathieu, Arda? (oni może nie podporami ale ważnymi częściami drużyny).
Też nie podoba mi się postawa Gomesa czy Paco, ale ich przydatność i słuszność transferów oceniajmy po sezonie- nie teraz ( o krytyce Lucho już nie wspomnę). Dlaczego widzę w nich nadzieje napisze w komentarzu wyżej, ale naprawdę, już zaczęło mnie to boleć... te wyzwiska w stronę tych zawodników.
Ja wierze że się podniesiemy, mamy genialną generację i Boga, Leo i spółka nie pozwolą innym zając ich miejsca, sąd przyjdzie na koniec sezonu.
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców. Veb!

3

@Kacper1432 Wiesz, żyjemy w czasach, w których użytkownicy w wieku 15-17 lat nazywają się "czarnowidzami", ale takie ich już życie więc nie ma się co nimi przejmować. Wiara w swój klub to podstawa. Kto zwątpił w Barcę, gdy nie wygrywa - nie zasługuje na to, by cieszyć się razem z nią z jej zwycięstw!

1

@Kapitan hawk Wiesz, sam nie jestem osobą dorosłą, "doświadczoną życiem", (lepiej tego nie mówić bo zaraz zwyzywają mnie od gimbusów itd) ale wydaje mi się że wyciąganie wniosków z popełnionych czynów jest ważne w życiu. Akurat teraz mówię o piłce nożnej, tyle razy skreślaliśmy Lucho, piłkarzy itd. ci zawsze zamykali nam usta, a wielu "kibiców" dalej się nie nauczyło że nie należy oceniać nikogo za szybko. Irytujące jest to gdy na koniec sezonu ci którzy wyzywali piłkarzy w jego trakcie, nagle zaczęli mówić jacy to piłkarz nie są genialni, jakie to dobre transfery zostały zrobione itd. W pełni zgadzam się z ostatnim zdaniem, mam nadzieje że tymczasowy kryzys spowoduje że wielu z tych "kibiców sukcesu" odejdzie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?