- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
0
Mam pytanie jest możliwość zamówienia biletów na mecz Polski a zapłacenia później? czy od razu trzeba płacić bo ja jestem zielony w tych sprawach bo nigdy ja nie kupowałem
0
@damian16161212 ? po co kupować bilet jak się nie ma pieniędzy? Z tego co się orientuje to do 7 dni serwisy poczekają na wpłatę, póżniej albo usuną z listy, a jak będzie za mało czasu na sprzedaż biletu to komornika przyślą po należność ;)
0
@tomaszzalesie A kto powiedzial ze nie mam pieniedzy ? Pieniadze mam ale chcialem poczekac po swietach kupic a nie wiem czy jeszcze beda.
0
@damian16161212 Jak chcesz kupić i masz pieniądze, to co za różnica? Jedyne co to może biletów nie być później więc?
0
@tomaszzalesie Po prostu nie chcialem wydawac pieniedzy przed swietami i tylko zapytalem czy mozna zamowic .
0
@damian16161212 Wychodzi na to, ze nie jesteś pewien czy będziesz miał kase na bilet, ja na Twoim miejscu bym odpuścił bilet, a kupił komuś prezent, więcej frajdy :D
0
@damian16161212 Bilety na najblizszy mecz u sb beda jakis miesiac przed meczem, takze narazie nigdzie nie kupisz
0
@darekgt01 Na mecz z Rumunia 10 czerwca sa bilety do kupienia.
1
@damian16161212 Gdzie???
0
@darekgt01 Ticketbis.com
2
@damian16161212 Kiedyś Boniek mówił, że jedyną stroną ktorej udostepniają bilety to kupbilet.pl. Sam tam kupowałem na mecz z Danią i możliwosc zarezerwowania była miesiac przed meczem
1
@damian16161212 300 zł za bilet? 5x tyle co normalnie, gratulacje :D
0
@tomaszzalesie To ile normalnie bilet kosztuje ?
0
@tomaszzalesie Co do biletow;
Ceny 100, 160, 200 zaleznie od sektoru
Trzeba miec konto na kupbilet.pl
Maksymalnie 10 biletow mozna kupic
Zaplacic trzeba w ciagu 48 h
Bilety przychodza kilka dni przed meczem
0
@damian16161212 wszystko zależy od miejsca...ale do 120zł.
KUPUJ u nas a nie na zagranicznym serwerze...
0
@darekgt01 co trzeba zrobić żeby kupić 10 biletów? Bo z tego co ja wiem to na jeden login 8 biletów
0
@tomaszzalesie Jak kupowałęm ostatnio to mogłem 10, nic nie robiłem dodatkowego.
0
@darekgt01 Ja kupowałem ostatnio na Polska-Niemcy U21 i na każdy login maks 8 biletów, u znajomego który zakładał konto na kupbilet od razu pisało ze na dany login maks 8 biletów...hmm
0
@damian16161212 Dopiero teraz mi się chciało przewinąć w dół listę z cenami biletów, nie zastanawia cię cena 10 000zł?? Kliknij "Pomoc i bezpieczeństwo" :D