La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

21

0

@Piotr,1985 Nie było tak źle, ja nie miałem problemu z tym :>

0

@Piotr,1985 Po obejrzeniu tego meczu stwierdziłem, że czas na wizytę u okulisty ;)

1

@Kapitan hawk Nie to wkleiłem co trzeba:))

1

@Piotr,1985 Czyli odwołuję wizytę :D

0

@Piotr,1985 Nie sledzę sytuacji Valdesa więc mam pytanie. Czemu on gra tylko w takim Middlesbrough? Według mnie ma umiejętności do grania w czymś lepszym. Czemu w ogóle nie został tam w Standardzie?

0

@tomek256 Ja tez nie śledzę. Oglądałem mecz pomiędzy Middlesbrough a Chelsea i taki obrazek miał wtedy miejsce, także nie wiem jak On gra, ale wczoraj popisał się fajna interwencją właśnie po strzale Pedro gdy ten strzelił a Victor wybronił ten strzał w kapitalny sposób.

http://m.fangol.pl/view/188801/cudowna-interwencja-victora

To właśnie ta interwencja:))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?