La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Ostatnia akcja w meczu Interu w ktorej stracili gola pozbawiła mnie stowki wygranej..... Wygrywali 2-0, a jeszcze mialem X2 na nich i przegrali wygrany mecz.... Jak tu sie nie wkur...wkurzyc ? Nie gram w to obstawianie meczów bo wiecej nerwów i hajsu przegranego niz tych wygranych.

konto usunięte

2

@bixmix Lepiej późno to zrozumieć niż wcale :)

Też kiedyś należałem do grona osób, które lubiły się pochwalić, że coś wygrały. Jednak z czasem człowiek zaczyna (a przynajmniej - powinien) robić bilans zysków oraz strat i wcale to kolorowo nie wygląda. Szkoda kasy i nerwów. Niedawno np. kusiło mnie, aby postawić całkiem sporą kasę na zwycięstwo realu z Legią. Ot, poprostu zwycięstwo, co było przecież bardziej niż oczywiste. Nie uległem jednak pokusie i jestem szczęśliwy z tego powodu. Zwłaszcza, kiedy zobaczyłem kupon gościa, który przez ten mecz stracił kilka tysięcy złotych (pamiętam, że wrzucał tutaj screeny przed meczem i twierdził, że to łatwy zarobek 8 stów). Jak dla mnie to powinno się ew. obstawiać kupony za symboliczne 2-5zł (tzw. tasiemce) i liczyć na szczęście. W przeciwnym razie pieniądze są wyrzucone w błoto, bo dziś wygramy, jutro przegramy. Hazard to jednak hazard. No, ale co kto lubi ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?