La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

59

„Ty! Cristiano! Do mnie! Mam ci coś do powiedzenia i powiem ci to prosto w twarz: narzekasz, że gramy defensywnie. Ale wiesz co? To twoja wina. Nie chcesz cofać się do obrony i ubezpieczać skrzydeł, muszę więc ustawiać zespół głębiej. Wściekłeś się, bo nie wystawiłem cię na mecz w Bilbao [Cristiano siedział na ławce w starciu z Athletikiem na kilka dni przed ćwierćfinałowym spotkaniem rewanżowym z Tottenhamem w Lidze Mistrzów]. Grzałeś ławę, bo gdy wychodzisz na boisko, to grasz pod siebie. Dążysz do osiągnięcia własnych, indywidualnych celów. Być może popełniłem błąd, pozwalając ci na to. Żyjesz we własnym świecie. Najpierw nie wywiązujesz się ze swoich obowiązków na boisku, a potem idziesz do prasy i skarżysz się, że gramy defensywnie."

Mourinho o CR jak jeszcze trenował Real. Chyba jedyny, który powiedział mu prawdę w oczy.

3

@bixmix Polecam cały fragment tych bzdur :P Dlaczego bzdur? Już pomijając autora, który już nieraz się ośmieszył swoimi artykułami, to zawarcie w jednej wypowiedzi machania rękami, gry pod siebie, niecofania się do obrony, egoizmu oraz krytykowania sędziego, a następnie tekstu, że bez Cristiano zagrali wyśmienity mecz, to ewidentne zagranie pod sprzedaż książki. Żeby sobie ludzie pomyśleli: no hehehe, cała prawda o Mou I Ronaldo :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?