- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
0
Może trochę zbieżne z czarnym piątkiem, ale trochę podjarek i dyskusji było o konsolach, pewnie ktoś kupił i pewnie ktoś się zastanawia.
No to sobie gdzieś w tym tygodniu pomyślałem, czy opłaca się kupić aktualnie konsolę, może kupić? Nigdy nie miałem, w gry od dobrych paru lat jakoś regularnie nie gram (czasem mnie coś najdzie typu Wiedźmin czy Dragon Age i pogram parę dni z rzędu, by potem nie grać 3 tygodnie) - ale może dałbym się wciągnać . Nigdy jakoś nie śledziłem ani rynku konsol, ani dokładnie "z czym się je", mimo że w sporej mierze siedzę w IT. Dodam od razu, że mam TV 60+ cali, a poprzez "opłaca" rozumiem fakt taki, że coś gdzieś przy kościelnych dzwonach słyszałem, że ma wyjść niebawem Xbox Scorpio jakiś i różnica ma być w pewnym sensie znacząca, a słabo byłoby kupić coś, co za chwilę przestaje być flagowcem. Kupić/Nie kupić? Czekać na nowszą generację?
0
@Kwestionariusz nowy xbox wychodzi dopiero pod koniec przyszłego roku a różnica będzie duża, bo chyba wszystkie gry będą w 60 fps i 4k
0
@messiiiiik Najlepsze komputery mają z tym problem (4k i 60 fps) i Scorpio ktore najwyzej bedzie kosztować ponad 2000 zł ma taka jakosc oferować? Nie ma szans
2
@barcelonaLM Czy ja wiem, kombajn za 5k nie ma żadnych problemów z 60 fps.
0
@Bamek94 Nie wiem z jakich podzespołów musiałbyś stworzyć komputer aby twoja gra działała na magicznych 60 klatkach na sekunde w 4K przy włączonych wszystkich bajerach.
0
@Homeopata8989 Przepraszam, nie zauważyłem, że chodzi o jakość 4k.
1
@messiiiiik 1080p i stałe 60 fpsów czego chcieć więcej? Wiadome jest to, że za 2-3 tyś nie upchają do tak małej konsoli podzespołów które udźwigną 4K i 60 FPSów. Tak jak napisałem 1080p i stałe 60 fpsów i każdy będzie zadowolony.