La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

2

Paco jeszcze się rozkręci :) U Nietoperzy nie zawsze strzelał ale przynajmniej robił grę a u nas jakby przestraszony (przypominam Sandro czy Munir nie robili gry). Ale dajmy mu czas. Sam pamiętam jak narzekałem na Pistolero, że LFC nam chyba innego piłkarza wcisnęło za taką kasę.

konto usunięte

0

@SinMistico Munir nie robił gry?! 7 asyst, wcześniej 2... Wywalczył kilka karnych i kilkanaście wolnych, dryblował i nie wywołał się.... Wiem, że flashcore jest super, ale czasem warto spojrzeć na mecz!

1

@LinekPark Dryblował ? Człowieku drybluje Messi albo Neymar... to są dryblingi jak mija się kilku rywali... ja nie widziałem żeby Munir dryblował, tak samo jak nie widzę dryblingu u Rakiticia i boskiego Crisa :)

konto usunięte

0

@SinMistico Zejście z lewej w presezonie pamietasz? Podejmował próby, a nie znikał na pół godziny, jak wasz cud świata

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?