- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
17
Barcelona rozpieściła niektórych Użytkowników tej strony. Powiem tak - w każdym klubie przychodzi kryzys,ale nie może być tak,że po kilku meczach ,w których Duma Katalonii traci pkt. Użytkownicy tej strony (oczywiście nie wszyscy) wyzywają piłkarzy i ich sprzedają i do tego zwalniają trenera (w listopadzie :D).
Naprawdę wam nie wstyd? Ja rozumiem ,że po meczu ,w którym traci się pkt. jakaś złość jest. Ale nie może być tak by kibic swojego klubu wyzywał swoich zawodników. Bez przesady. Trochę szacunku się należy. Ja rozumiem niezadowolenie z gry naszego zespołu, bo do tego każdy ma prawo,ale proponowałbym niektórym uszczypnąć się w język lub ochłonąć za nim coś napiszę. Co jest najlepsze jakiś zawodnik w jednym meczu zagra źle to jest tu zjadany,zwyzywany - ale gdy tydz. później asystuje lub zagra dobre spotkanie to od razu jest on wspaniały. Nie chcę tu wypisywać nicków,bo nie o to tutaj chodzi,ale apeluje ,żeby niektórzy uzbroili się w cierpliwość,bo sezon jest długi i 6 pkt. straty po tylu kontuzjach i ciężkich meczach za nami to nie jest dużo. Obyśmy już za tydzień mieli tylko 3 pkt. straty! Visca Barca!
2
@BarcaInfo Zgadzam się w 100%, to jest takie idiotyczne zachowanie, że aż czuć notatnik :(
1
@BarcaInfo Wreszcie ktos tu trzyma poziom. Smutne jest to, ze w Barcelonie zawsze kibice byli wierni. Mam wrazenie, ze od czasow Pepa przybylo wielu sezonowcow.
1
@BarcaInfo A moim zdaniem nie ma co zaklnać rzeczywistości. To, że piłkarze są krytykowani to normalne, bo nie kibicujemy Liverpoolowi którego ktoś tu wcześniej podał jako przykład, tyło Barcelonie. I tu nie chodzi o to, że wymagamy od nich zawsze dobrej gry i trypletu co rok, ale zaangażowania, pokazania, że im na tych wygranych zależy, bo nie ma nic gorszego dla kibica i fana niż brak intensywności i olewanie meczów. Są smutne miny po porażkach i straconych golach, ale poza nielicznymi osobnikami nie widać, żeby ktoś gryzł trawę. Gole Realu w końcówkach to nie przypadek i fart, oni po prostu grają do końca i walczą nawet jak im nie idzie. Nie chcę rozsiewać jakichś teorii spiskowych, ale to wygląda, jakby był jakiś wewnętrzny kolflikt między piłkarzami a sztabem trenerskim, bo taktycznie leżymy. Taktyki nie ma, są błyski Messiego. Zespół wygląda źle mentalnie, taktycznie i fizycznie, bo ciągle zdarzają się kontuzje i to w dodatku tych samych zawodników. Praktycznie wszystko wygląda źle. Nie ma co ich głaskać, bo jak jeszcze jakiś czas temu przegrywaliśmu przez indywidualne błędy, tak teraz jesteśmy fatalni jak kolektyw, po dzisiejszym meczu nie da się ani nikogo uchwalić, ani zbesztać, bo jako całość wypadli źle.