- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 545 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 545 Culés
1
Sporo tu narzekania a przydałoby się spojrzeć nieco bardziej trzeźwym okiem na to co się dzieje. Jest to sezon po Copa America, Igrzykach i Mistrzostwach Europy. Piłkarze są w tym sezonie wymęczeni. np. taki Rakitic. Jechał prawie całe mistrzostwa do tego w Barcelonie grał niemal non stop.
Piłkarze wracają po kontuzjach i od razu muszą grać co 3 dni bo nie ma kim rotować bo jak nie ten to inny ma kontuzje. Mamy kilku piłkarzy którzy wciąż są w fazie adaptacji i wiadomo że nie będą decydujący.
Do tego ostatnio nie graliśmy najłatwiejszych dla nas spotkań, sporo wyjazdów i to jeszcze po przerwie reprezentacyjnej.
6 punktów to nie jest przepaść. Wystarczy jedna wpadka Realu i już mamy z nimi kontakt. A fakt że w sobotę męczyli się z drużyną z dołu tabeli też o czymś świadczy. My graliśmy z, moim zdaniem, rewelacją tego sezonu. Real też ma sporo problemów ale szczęście im nieco bardziej dopisuje. Tak czy siak, myślę że nie ma co panikować i sprzedawać i zwalniać oraz kupować.
Jedyne co zauważam to fakt że rywale nauczyli się Barcelony Luisa Enrique i dobrze by było znaleźć inne rozwiązania np. wychodzenia spod pressingu bo nawet ja wiem gdzie i kiedy zostanie posłana kolejna piłka. Trzeba też coś zrobić z tymi stratami. Moim zdaniem Busi gra za bardzo z przodu. Kiedyś nie podchodził tak wysoko. Fakt że potrafi zagrać fenomenalnie w pole karne moim zdaniem nie wystarczy. Ja w tym rejonie widziałbym Masche który ma lepsze przerzuty, także potrafi zagrać na nos wysoką piłkę a do tego wciąż dysponuje lepszym strzałem i szybkością niż Busi.
0
@prokofiew no tak, Masche faktycznie ma lepszy strzał, przypomnij mi proszę ile goli on juz dla Barcy strzelił? a ile Busi? ;-)
0
@Avada Kedavra oczywiście, ze ma lepszy, tylko nie aż tak żeby strzelić z własnej 16stki :V jak powiem, że Stegen dysponuje lepszym strzałem od Alby to też wypomnisz kto więcej strzela bramek ?
0
@karci0 strzał to jest na bramke, podanie jest do innego zawodnika, innej opcji nie ma, jak ktos nie strzela goli to jak mozna mowic ze ma dobry strzał?