La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

0

Ma ktoś jakieś linki do transmisji, gdzie można zapłacić smsem albo PSC a nie jakimiś przelewami jak na player.pl ?

0

@Draks[FCB] Nic pełniejszego jak player czy ipla nie znajdziesz ...

konto usunięte

0

@Draks[FCB] Na Ipli możesz SMS'em ;)

0

@fecebok1234567 Na Ipli nie ma Eleven do wykupienia :)

konto usunięte

0

@Draks[FCB] Uwierz mi, że jest, bo sam tam wykupuje :DDD

0

@fecebok1234567 Za 15 zł na jeden mecz to mi się nie opłaca, już wolę zrzutę zrobić na wache i jechać do Warszawy.

0

@fecebok1234567 Kurr 20 zł nawet

konto usunięte

0

@Draks[FCB] No to nic pewnego za mniejszą cenę nie znajdziesz. Ipla czy Player to legalne źródła, które na 100% działają. Może coś znajdziesz, ale nigdy nie będziesz miał pewności czy nagle tej strony nie usuną, albo czy strona to nie jacyś oszuści.

0

@fecebok1234567 Dobra wykupiłem, ale zaraz zrobię im jakiś wjazd za tą "indywidualizację komputera", co to jest? Ja im płace a oni chcą mnie szpiegować ?!

0

@fecebok1234567 A zresztą ibać, chociaż będzie El Clasico bez zacinania się i bez płacenia jakimiś przelewami bankowymi pocztowymi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?