La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Tata mi dzisiaj powiedział, że kibice Legii maja sztamę z kibicami Juventusu. Jeśli to prawda, to jaki jest powód tej sztamy tak w zasadzie? :D

2

@Nigaki Twój tata ma nieaktualne info :P Owszem kiedyś była zgoda na linii Legia-Juventus, ale bodajże w 2013 roku przeszła do historii. Chociaż to było tak, że po prostu kibice Legii mieli przyjazne stosunki z pewnymi grupami kibicowskimi Juventusu(nie wszystkimi) i wspierali się na meczach(np. kibice Legii udali się na mecz Juve derbowy itd.) Dokładnego powodu zawarcia takiej zgody ci nie powiem, ponieważ nie jestem kibicem tych drużyn :P

ps. znalezione na stronie juvepoland

"Legioniści nawiązali kontakt z Juventusem poprzez fanów z Hagi. Fani Juventusu przyjechali na dwa turnieje kibiców na Bemowie i zostawili ugoszczeni po królewsku, co zaowocowało zgodą przyklepaną przy okazji meczów w europejskich pucharach w 2005. Najpierw kilkunastu Włochów udało się na mecz Legii w Zurichu, a w rewanżu legioniści pojechali do Austrii na spotkanie Juventusu z Rapidem. Od tego czasu obie strony kilkakrotnie odwiedzały się na meczach swoich drużyn. Na Łazienkowskiej wywieszane są flagi włoskiego klubu. W Turynie zaś wiszą legijne płótna."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?