La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

1

Właśnie rozmawiałem z kolegą poruszając temat jutrzejszego El Clasico mianowicie spytałem go wynik jaki przewiduje jutro. Odpowiedział mi że ze względu na to że lubi hiszpańską piłkę kibicuje obu klubom (nwm jak to możliwe bo dla mnie albo coś jest czarne( akurat w tym przypadku bordowe:)) albo białe) jednak bardziej skłania się ku Barcelonie i że względu na to że grają u siebie obstawił wynik 2:1 a muszę przyznać że bardzo rzadko się myli. Mam nadzieję że i tym razem jego typ się sprawdzi chociaż marzę o wyższym wyniku( i wiem że te marzenia są jak najbardziej osiągalne:).

1

@mistrzu1704 Rozumiem lubić jednocześnie Coca Colę i Pepsi, albo Nike i Adidasa, ale żeby kibicować dwóm największym rywalom? Twój kolega coś kręci :D Pewnie jest bardziej neutralny i po prostu cieszy się hiszpańską piłką. Ale co ja tam wiem, może to jednak możliwe kibicować Realowi i Barcy jednocześnie, i po prostu się nie znam :P

0

@Nigaki Ja też nie wiem jak to możliwe może w sumie rzeczywiście jest neutralny ze skłonnością do Barcelony. Być może trochę zaciemnił prawdziwy obraz. W sumie najważniejsze jest to że bardzo rzadko myli się w swoich typowaniach. Ja też coś czuję że wynik bd na styku ale mimo wszystko na korzyść Barcelony. A może to tylko myślenie życzeniowe?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?