La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2141 Culés

6

Ja i tak będę wierzył w Barce do konca, nic nie jest przekreslone, a -6 to nie -20 ;)

1

@kuba1624 Dokładnie to dopiero końcówka pierwszej części sezonu. Ale dla prawdziwego kibica drużyna powinna być ważniejsza niż trofea.

0

@kuba1624 High five. Sześc punktów to nie dużo, zwłaszcza że Real miał szansę na powiększenie tej przewagi do dziewięciu. Niby my też mogliśmy ją pomniejszyć, ale w perspektywie całego sezonu remis to nie jest zły wynik. Barca to jednak Barca, trzeba w nią wierzyć do końca, bo to wiara kibiców pomaga jej pokonywać kolejnych wrogów na jej drodze.

0

@Nigaki Wystarczy ze w drugiej czesci sezonu odrobimy 3-4 pkt i wygramy na Bernabeu, nie jest to zadanie łatwe, ale dla Barcy nie niemozliwe :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?