La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 679 Culés

konto usunięte

7

A Stonoga znów dziś złapał dwóch pedofilii. O tym w TV nie powiedzą...

konto usunięte

5

@PheNOmeN Stonoga to jest tak wiarygodny jak Mundo Deportivo.
Pamiętam jego filmiki, w których podważał orientację seksualną jakiegoś polityka, miał na dniach podać niezbite dowody i jakoś słuch o tym zaginął.

To jest zwykła gwiazdeczka, która zdobyła posłuch u gimnazjalistów, ponieważ dużo przeklina i jest taka "wyluzowana". Więcej mówi niż robi. A te jego akcje z pedofilami mogą być równie dobrze zwyczajną ustawką. Irytuje mnie ten chłop niemiłosiernie, który wyzywa każdego jak leci. No, ale co kto lubi.

0

@PheNOmeN http://pastastonogi.keep.pl/pasta tyle na temat autentyczności stonogi

2

@LuisSalvano No tak, a miliony złotych które wydał z WŁASNEJ kieszeni + miliony które zebrał od darczyńców i wszystko przekazał dla potrzebujących (jeżdżąc do nich po całej Polsce i kręcąc z tego materiały aby bardziej zachęcać ludzi do pomocy) + staranie się wybić cały syf z PL rządu ośmieszając ich jak się tylko da + robienie porządku z pedofilią (złapanie kilkudziesięciu osobników), to wszystko to ustawka i istne bajlado... Nie każdy robi dobre rzeczy na pokaz. Tak robią osoby zasiadające w rządzie. Jego sposób bycia jest jaki jest, ale jest przynajmniej autentyczny. To, że nie jest "poprawny politycznie" to koło dupy mi lata, ważne że jest skuteczny.

Jeżeli ktoś wypomina jak ty w stylu "miał coś tam zrobić, a nic nie zrobił" to jest to dla mnie wyrazem cebuli (bez obrazy), ponieważ łatwo komuś zarzucić jakieś niepowodzenie lub niewywiązanie się z czegoś, ale wystarczy zapytać: A CZY TY ROBISZ DLA UBOGI + DLA POKRZYWDZONYCH DZIECI + DLA NARODU POLSKIEGO TYLE SAMO LUB WIĘCEJ, ŻE TAK SKRAJNIE KRYTYKUJESZ?
Krytyka jest dobrą rzeczą i nie jest hejtem, ale musi mieć ona uzasadnienie, a to że komuś nie wyszła 1, 2 lub 3 sprawy na 10, nie oznacza, że leci w chu** i nie robi nic, wręcz przeciwnie. Wystawia swój honor, swój wizerunek i swoją rodzinkę na ryzyko, aby nam żyło się lepiej. Proszę doceńmy takie działania, a najlepiej to pomagajmy, bo czy to PO czy to PIS dadzą nam jedno wielkie NIC, a jeszcze zabiorą i znowu będzie płacz, a następnie ponownie na nich głosowanie w wyborach z tekstem "inni nie mają szans". Odwieczne pierdzielenie...

konto usunięte

0

@LuisSalvano Tak wszystko jest ustawione dlatego że ty tak myślisz wyrocznio :). Uwielbiam czytać takie wróżenia. I żeby nie było Stonoga nie jest dla mnie jakimś autorytetem ale szanuję go za to że robi wiele dobrego. Pewnie te akcje gdy policjanci pobijają jakiegoś chłopaka bezprawnie a potem Stonoga robi z tym porządek też są według ciebie ustawione. Jeżdzenie po całej Polsce i pomaganie chorym też jest ustawione.

konto usunięte

0

@PheNOmeN Stonoga to pewnie z domu bez kamerki / aparatu się nie rusza, żeby każdy swój dobry uczynek nagrać. Podobnie jak wycięte z kontekstu sceny z policją ;)

Nikt ci nie broni wierzyć w jego historyjki o mścicielu polującym na pedofilów oraz w inne rzeczy. Tylko nie musisz naskakiwać na ludzi, którzy mają odmienne podejście do tej kwestii ;)

konto usunięte

0

@LuisSalvano Wcale na ciebie nie naskakuję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?