- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
95
Douglas: 1 gol
Paco Alcacer: 0
8
@Indyczka O proszę, a jeszcze nie dawno nie mogłaś na niego patrzeć i twierdziłaś, że się do niczego nie nadaje. Cóż za zaskoczenie.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
3
@Indyczka Ten klocek osiągnął więcej niż ty i 90% ludzi na tej stronie także sprawdzaj co piszesz na przyszłość :)
2
@Razorek I co teraz będziesz go bronił i liczył że wróci do Barcy. Haha
A nie rozumiem czemu redakcja nie daje bana za takie obelgi na tej stronie. Zwłaszcza wobec kobiety. Chamstwo
0
@Damian100 Złotej Piłki to on nie ma więc nic nie osiągnął :)
1
@Indyczka Czyli dla ciebie występy w Barcelonie, bramka w La Lidze itp. to nic? Jednak coś z tobą nie tak...
ps. Idąc twoim tokiem rozumowania, Xavi oraz Iniesta nic nie osiągnęli? Znów nie myślisz co piszesz. Jak tu cię traktować poważnie?
6
@Indyczka Zwłaszcza wobec kobiety? Czyli uważasz, że masz prawo regularnie OBRAŻAĆ piłkarzy Barcelony? Bo właśnie przed chwilą to zrobiłaś. OBRAZIŁAŚ Douglasa który wciąż jest piłkarzem Barcelony.
1
@Indyczka Nie martw się, od Razora nie bije taka hipokryzja, jak od Ciebie kiedy Roberto zaczął bardzo dobrze grać.
0
@PatrychoO Bo ja jedyna na tej stronie krytykowałam Roberto. Na tej stronie to było tysiące takich osób. :)
2
@Razorek No to jest kobiece myślenie. Z jednej strony chcą uprawnienia ale z drugiej jak coś napiszesz to pojawia się argument "Ale do kobiety tak?" a później przepuszczaj w drzwiach zamykaj za nimi drzwi od samochodu i tak dalej. Hipokryzja pełną gębą.
0
@Razorek On dla mnie nie jest piłkarzem Barcelony i nim nie będzie a to że zarząd zrobił wałek. To już nie moja wina
Sorry ale nie mam najmniejszej ochoty z Tobą dyskutować.
3
@Indyczka Nie rozumiem. Co to zmienia? Jeżeli ktoś tak robił to również ty musisz tak robić? Myślałem, że ludzie mają swój rozum ale być może się myliłem.
0
@Indyczka XDDDDDDDDDD
Nie jest piłkarzem Barcelony ale ma kontrakt. NO TO MA SENS.
3
@Indyczka Co Ty się teraz ośmieszasz pisząc takie rzeczy, to nie mam pytań.