La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Dziś w robocie odpieram ataki dwóch kibiców realu:).prowokują mnie ale im coś nie idzie.ciesza się jakby real już mistrza wygrał. Pożyjemy zobaczymy,już nie mogą się doczekać tytułu krajowego po tylu latach :).neutralny, który nie lubi Barcy i realu powiedział że real miał znów fart, a gra poprostu tak sobie.dobrze jest posłuchać neutralnego kibica Chelsea.

konto usunięte

0

@Kibic1985 Hahaha, ich klubik cały mecz grał padakę, wcisnęli jak zwykle w 90 minucie gola po wrzutce na Ramosa, a ci się nabijają. Skoro Real taki potężny jest w tym sezonie, to dlaczego nie wygrał meczu? Zapytaj ich ;)

0

@LuisSalvano Nie zeby coś ale:
A jak Barcelona bramkę strzeliła? Jakby to powiedzieć w stylu dominującym na LR: "z d*py","ze wrzutki", "wczesniej nic nie grali", "ze spalonego" bla bla bla:)

0

@Kwestionariusz A kto jest podobno w formie i nie do zatrzymania? My bez formy zagraliśmy lepiej i to dużo lepiej jak real

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?