La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

0

Jaki byście chcieli środek pola na dzisiejszy mecz? Ja mam dwa:
Gomes - Sergio - Iniesta
Denis - Gomes - Iniesta
z obu będę zadowolony:)

0

@Gaucho ja bym chciał taki srodek

Denis -- Rakieta

------- Gomes

w 70' Iniesta za Denisa , a jesli wynik bd korzystny to Rafa za Rakiete

konto usunięte

2

@Gaucho D.Suarez - Busquets - Iniesta.

0

@Gaucho A kiedy niby mają grać Sergio i Ivan? Odpoczywali na tygodniu, więc dziś wystąpią. Nie ma co kalkulować. Trzeba wystawić najsilniejszy skład i przywieźć 3 punkty. Zwłaszcza, że ZZ dziś będzie eksperymentować i Madryt może wieczorem zaliczyć wtopę. Obstawiam, że jedyną "rotacją" będzie odpoczynek dla Mascherano (od 15 października nie zagrał tylko z Herculesem), który gra ostatnio praktycznie wszystko. Widzę to tak: MAtS - Sergi - Pique - Umtiti - Alba - Sergio - Rakitic - Iniesta - Messi - Arda - Suarez.

0

@hen0x Dokładnie tak, sytuacja w lidze wymaga wystawiania co mecz najlepszej 11, z drobnymi rotacjami. Według mnie, 11 którą wymieniłeś zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu.

0

@hen0x Ivan nie zachwyca formą więc jakoś troche ławki by mu się przydało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?