La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

0

Ustawiam kanał informacyjny na tv a tam strajk jakiś o co chodzi wie ktoś?

konto usunięte

0

@Vhaeraun Szczerze to już sam nie wiem...

konto usunięte

0

@Vhaeraun Chodzi o to ze pis chce zniszczyć nasz kraj.

0

@Avada Kedavra W życiu bym na PiS nie zaglosowal, ale już mnie wnerwia takie pieprzenie. Kod to banda oszołomów, która straciła stanowiska i przywileje, robią jakieś niesmieszne ustawki jak "pobity przez policję" baran kladacy się na jezdni. Trybunał upoityczniony przez po (jak kradli nasz hajs z OFE to było zgodnie z prawem, itp), a warto sobie powiedzieć, że na protestujących tusk wysyłał policję, szły pałki i kule gumowe w ruch (wiem co mówię, bo ojciec jest oficerem w policji). PiS nie jest dobra zmianą, ale za to co się dzieje teraz odpowiedzialna jest stara banda.
Ps. Zapomniałem o wolnych mediach za po i podsluchach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?