La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1156 Culés

2

Na Saharze spadł śnieg, a u mnie dalej pada co najwyżej deszcz :(

0

@sebasek99 Ty miałeś śnieg przez większość swojego życia, na Saharze widzą go raz na kilkadziesiąt lat. Zawsze mogłeś mieć gorzej :D

0

@Nigaki Wielbłądy tego śniegu nie docenią. Mi się on bardziej należy! Pisze pozew do Matki Natury, bo tak być nie może!

12

@sebasek99 Mówisz, że nie docenią, a może jakiś wielbłąd przez całe swoje życie, odkąd był małym cielakiem, marzył o śniegu i w końcu po wielu latach go dostał. Ty nieczuły egoisto!

0

@Nigaki Nie jestem egoistą. Jestem ofiarą niesprawiedliwego traktowania! Po to mieszkam w Europie Środkowej żeby mieć białe święta. Jak jakiś wielbłąd chce śnieg to może przyjść. W średniowieczu się dało to i dzisiaj się da. Żyjemy w końcu w wolnym świecie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?