La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

konto usunięte

0

Prijović odchodzi z Legii!
Czyli Legia traci kolejnego napastnika. A kupują Prawego obronce który w Lidze Europy nie bedzie mógł grać (wiem że Bereszynski odchodzi, ale te pół roku mogą go zatrzymać przecież)

konto usunięte

0

@Marcel99 Teraz to Lesiu sobie do kieszeni nawkłada kasy.

0

@Marcel99 Ponoć ma przyjść Chima Chukwu. Ostatnio też chodziły ploteczki o Kucharczyku na szpicy. No i szansę na "9" mają też dostać Qazaishvili i Kulenovic (młody chłopak z rezerw). Ciekawe co z tego wyjdzie. Średnio to póki co wygląda. Strata dwóch napastników może okazać się bolesna.

0

@Marcel99 Prijo gdzie odchodzi?

2

@Katalonbar Tam, gdzie to modne ostatnio: do Chin...

0

@sewerynVeB Za Prijovcia ponoć wcale mają jakoś dużo nie dostać (1,5 miliona euro?), a pieniądze mają w głównej mierze wrócić do inwestorów, którzy sfinansowali jego transfer do Legii. Coś takiego gdzieś dziś czytałem.

1

@Marcel99 I takie właśnie są realia Polskiej piłki. Legia zbudowała dobrą drużynę, która nawet jakoś walczy w Europie, a tu zaczną się rozbiory składu. Rozumiem że piłkarze chcą grać w lepszych klubach i więcej zarabiać, ale jeśli tak się dzieje to w Polsce nigdy nie będzie stabilnej drużyny do gry w LM czy LE. Mam nadzieję że Legia dobrze zainwestuje pieniądze z pucharów i transferów i że nadal będzie trzymać poziom chociażby na LE.

0

@hen0x A ja czytałem ze mimo podziału z tym inwestorem Legia dostanie okolo 3mln, zobaczymy co jest prawda.

0

@kuba1624 To aż tak zamierzają Chińczyków wydoić? Popołudniu TT ćwierkał, że zbyt wiele zarobić nie mają. No ale zobaczymy. Jak już sprzedawać, to drogo. Zwłaszcza tam. Oby tylko przyszedł ktoś wartościowy. Chima Chukwu ma zostać sprowadzony za darmo, bo w styczniu kończy mu się kontrakt, tak więc może uda się jeszcze kogoś klasowego przyciągnąć.

0

@hen0x No wlasnie, Prijo jest niezły a Chinczycy lubią przepłacac, wiec takie 3 mln mogliby wyciagnac od nich. Ten Chukwu podobno niezły jest, widzialem filmik z nim to cos tam potrafi (wiem ze o kazdym tak mozna stworzyc). Moim zdaniem jeden transfer na atak wystarczy, oprocz niego moze tam grac Radovic czy Hamalainen ktory w Lechu grał w ataku i dawał rade, a w Legii w koncu zaczyna cos grac.

0

@kuba1624 Chukwu to ja jeszcze pamiętam z dwumeczu Legia - Molde. Siał postrach. Skoro coś zarobią, to czemu mają kogoś dobrego nie sprowadzić? Będą musieli zdominować ligę, żeby ją wygrać. Ostatnio forma była świtena, ale przerwa zimowa może ich nieco rozregulować.

No i jeszcze kwestia Jędrzejczyka. Ja to nadal jestem w szoku, że on nie chce się zdecydować na jakiś transfer na zachód. Bardzo dobry obrońca, w sile wieku, niesamowicie wszechstronny. Wiele klubów chciałoby takiego piłkarza, a jego ciągnie do tej Warszawy. No ale cóż, jego decyzja.

0

@hen0x Moze po prostu chce do swoich, tam sie dobrze czuje, wie ze ma pewny plac i dobra atmosfere a i teraz pieniadze na pewno dobre :)

0

@Marcel99 nie martw sie , przychodzi killer 2 ligi chinskiej z 11 bramkami, i pozamiata towarzystwo

0

@Krzysiek_FCB ponoc Legia przy odejsciu Nico i Prijo nie chciala im przeszkadzac w odejsciu za ich wklad w Legie, to oni nalegali na odejscie.
co innego mega;DD transfery od Ajaxu w d. dostana ze az milo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?