La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

konto usunięte

1

Wiecie co ? Płakać mi się chce, dosłownie. Jak oglądam tych żenujących sędziów z La liga to mnie krew zalewa. Jak można nie zauważyć takiego faulu jaki był na Neymarze. Szczerze mówiąc poważnie się zastanawiam czy nie mamy do czynienia z tym ohydnym przekupstwem. Nie stwierdzam tego po tym jednym meczu. Spójrzcie na cały obecny sezon. Nie mówię oczywiście o wszystkich sędziach. Ale za co płacą tym baranom ? Lecz nie można też zrzucać wszystkiego na sędziego, bo nasza gra też pozostawia wiele do życzenia

0

@Bambus150400 Prawdę mówiąc ja nie zwykłam narzekać na sędziów - raz się mylą w jedną stronę, raz w drugą. Ale to już się robi wręcz straszne. Nie gwizdnięty karny z Celtą, nieznany gol dający trzy punkty z Malagą, no i dzisiaj. Nie przypominam sobie, żeby Real został okradziony w tym sezonie, a nawet wręcz przeciwnie - z Alaves podyktowano im karnego na zagranie głową, wczoraj karny za faul Jamesa na Modriciu i wiele innych. To jest po prostu smutne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?