- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1314 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1314 Culés
1
Skoro już zaczęły się transfery na fcbarca. com to ja też dołożę swoje trzy grosze. Chyba każdy widzi jeden kolosalny problem w naszej grze, a nazywa się on POMOC. Sciągniecie Denisa, Ardy i Gomesa miało naprawić owy problem. Jednak jak pokazała rzeczywistość.. Denis dostaje dość mało szans, a jak je dostaje to jednak pokazuje, że zasługuje na więcej i że tkwi w Nim duży potencjał, jednak mimo to Lucho nie daje mu więcej niż minimum. A właśnie sobie przypomniałem! Skąd my to znamy? Aaaaa, no tak... Vidal! Vidal, który jest bardziej skrzydłowym, zostaje ściągnięty jako "lek na prawą obronę". I co? I nie gra regularnie! Jak LE chce zrobić z Niego PO jak daje mu kilka szans na pół roku gry?
Transfer Ardy jasno pokazał, że w Barcelonie (jak chyba w żadnym klubie) nie będzie środkowym pomocnikiem, a skrzydłowym. W dodatku, lewym gdzie pewne miejsce w składzie ma Neymar.
Gomes, Gomes, Gomes... to chyba w Nim wszyscy (kibice, zarząd, trener) widział lekarstwo na linię pomocy (a może chcieli tylko, że Portugalczyk nie trafił do Realu?). Boisko jednak wszystko zweryfikowało. Jak dla mnie po pół roku nie wzniósł NIC nowego do zespołu. Może jeszcze się nauczy, otworzy, nagle odpali. OBY.
Tak czy siak, linia pomocy kuleje. Wczorajszy mecz Rakitica chyba wystarczająco potwierdził, że powinien wylądować na ławce i udostępnić miejsce dla Denisa/Rafinhii.
Mam nadzieję, że ta wiosna jednak obudzi zarówno "starych" graczy jak i nowe nabytki.
Jedno ze 100% pewnością muszę przyznać - transfer Umtitiego to strzał w 10! Gość od samego początku jest wręcz niesamowity, tym bardziej jak na swój młody wiek. Oby wyrósł nam kapitalny, nie do zastąpienia obrońca.