- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 781 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 781 Culés
46
Real 50minuta 4:0 Zizu robi od razu 2 zmiany schodzi Kroos i Isco a co robi Lucho? Czeka do 88minuty żeby wpuscic Rafinhe czy Turana na 5minut..
6
@BooKeeR A co robi Lucho? A to co zawsze czyli stara się wykonać swoją robotę jak najlepiej. To już męczące jak się go kwestionuje po tym wszystkim co zrobił. Guardiola też przegrywa. Zidane w końcu też zacznie prędzej czy później bo z każdym trenerem tak jest. Cierpliwości.
21
@BooKeeR Problem jest taki, że my już od baaaardzo dawna nie wygrywaliśmy 4-0, a co dopiero w 50 minucie, tylko do końca drzymy o wynik ;D Ale rozumiem, o co ci chodzi. W zeszłym sezonie było to aż nadto widoczne i doprowadziło do zajechania składu.
3
@Eleri Zajrzyj do mojego wpisu na temat zmian Lucho i zobaczysz, że rzadko w wysoko wygranych meczach wykorzystał wszystkie zmiany, nawet w tym sezonie.
4
@Stig A dla mnie męczące jest to jak ktoś się przyczepia do merytorycznej krytyki właśnie tego Lucho, czy ogólnie Barcelony.
2
@N11 Merytorycznej gdzie? Lucho tez miał serie 39 bez porażki. Zaufajmy mu może po prostu i tyle. Wg mnie Enrique od początku wie co robi i ja mu ufam. Jeśli polegnie to trudno, taki jest futbol, ale jego metody działały i nie widzę przeszkód by miały zacząć działać jeszcze raz.
3
@Stig Czy wyciąganie różnych statystyk, przyglądanie się takim zmianom Lucho, których przeważnie nie dokonuje nie nazwiemy merytoryczną krytyką? Nie rozumiem też tego dlaczego według ciebie krytyka i zaufanie nie może iść w parze? Przecież krytyka to nieodzowny element w futbolu, tak samo jak zaufanie. Tylko, że ten kredyt u każdego kibica nie jest taki sam. Myślę, że nikt tu nie kwestionuje tych 39-meczów bez porażki (no może poza mną), tylko to co się działo potem i aż do teraz. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie patrzę tylko na wyniki, ale również na styl.
1
@N11 Ja mu po prostu ufam że wie jak wyjść z tego kryzysu. Chociaż jeszcze niczego nie przegraliśmy, to się dopiero okaże.
Lucho zrobi wszystko by ponownie triumfować.
3
@N11 Czytałam, bo bardzo lubię twoje analizy. Znasz się na rzeczy. Szału dostawałam w zeszłym sezonie gdy wygrywaliśmy wysoko a Lucho trzymał do końca MSN zby sobie ponabijali statystyki. Ok, fajne, Pichichi jest, ale co z tego? Myślę, że Suarez poświęciłby swojego złotego buta za LM.
1
@Stig Również mu ufam, ale dlaczego nie mogę kwestionować tego co dokonał, albo nie dokonał, jak np. zmiany?
1
@Eleri Właśnie, też odnoszę wrażenie, że Lucho nie ma jaj aby zmieniać kogoś z MSN. Czy chodzi o statystyki? Możliwe, ale to raczej stawia w złym świetle naszego trenejro.
0
@BooKeeR A potem dodaje że mamy najmocniejszy skład od lat... skoro tak to niech siedzą na ławce xd