La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

konto usunięte

46

Real 50minuta 4:0 Zizu robi od razu 2 zmiany schodzi Kroos i Isco a co robi Lucho? Czeka do 88minuty żeby wpuscic Rafinhe czy Turana na 5minut..

konto usunięte

6

@BooKeeR A co robi Lucho? A to co zawsze czyli stara się wykonać swoją robotę jak najlepiej. To już męczące jak się go kwestionuje po tym wszystkim co zrobił. Guardiola też przegrywa. Zidane w końcu też zacznie prędzej czy później bo z każdym trenerem tak jest. Cierpliwości.

21

@BooKeeR Problem jest taki, że my już od baaaardzo dawna nie wygrywaliśmy 4-0, a co dopiero w 50 minucie, tylko do końca drzymy o wynik ;D Ale rozumiem, o co ci chodzi. W zeszłym sezonie było to aż nadto widoczne i doprowadziło do zajechania składu.

konto usunięte

3

@Eleri Zajrzyj do mojego wpisu na temat zmian Lucho i zobaczysz, że rzadko w wysoko wygranych meczach wykorzystał wszystkie zmiany, nawet w tym sezonie.

konto usunięte

4

@Stig A dla mnie męczące jest to jak ktoś się przyczepia do merytorycznej krytyki właśnie tego Lucho, czy ogólnie Barcelony.

konto usunięte

2

@N11 Merytorycznej gdzie? Lucho tez miał serie 39 bez porażki. Zaufajmy mu może po prostu i tyle. Wg mnie Enrique od początku wie co robi i ja mu ufam. Jeśli polegnie to trudno, taki jest futbol, ale jego metody działały i nie widzę przeszkód by miały zacząć działać jeszcze raz.

konto usunięte

3

@Stig Czy wyciąganie różnych statystyk, przyglądanie się takim zmianom Lucho, których przeważnie nie dokonuje nie nazwiemy merytoryczną krytyką? Nie rozumiem też tego dlaczego według ciebie krytyka i zaufanie nie może iść w parze? Przecież krytyka to nieodzowny element w futbolu, tak samo jak zaufanie. Tylko, że ten kredyt u każdego kibica nie jest taki sam. Myślę, że nikt tu nie kwestionuje tych 39-meczów bez porażki (no może poza mną), tylko to co się działo potem i aż do teraz. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że nie patrzę tylko na wyniki, ale również na styl.

konto usunięte

1

@N11 Ja mu po prostu ufam że wie jak wyjść z tego kryzysu. Chociaż jeszcze niczego nie przegraliśmy, to się dopiero okaże.
Lucho zrobi wszystko by ponownie triumfować.

3

@N11 Czytałam, bo bardzo lubię twoje analizy. Znasz się na rzeczy. Szału dostawałam w zeszłym sezonie gdy wygrywaliśmy wysoko a Lucho trzymał do końca MSN zby sobie ponabijali statystyki. Ok, fajne, Pichichi jest, ale co z tego? Myślę, że Suarez poświęciłby swojego złotego buta za LM.

konto usunięte

1

@Stig Również mu ufam, ale dlaczego nie mogę kwestionować tego co dokonał, albo nie dokonał, jak np. zmiany?

konto usunięte

1

@Eleri Właśnie, też odnoszę wrażenie, że Lucho nie ma jaj aby zmieniać kogoś z MSN. Czy chodzi o statystyki? Możliwe, ale to raczej stawia w złym świetle naszego trenejro.

konto usunięte

0

@BooKeeR A potem dodaje że mamy najmocniejszy skład od lat... skoro tak to niech siedzą na ławce xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?