La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

0

6 punktów straty (na razie w sumie 3) biorąc pod uwagę, że jeszcze będzie Gran Derbi, derby Madrytu i wiele ciężkich wyjazdów przed Realem, które my mamy już za sobą to nie jest taka zła sytuacja ludzie ! Jeżeli nie daj boże dzisiaj przytrafiłaby się jakaś strata punktów no to będzie się robić niebezpiecznie, ale też nie będzie sytuacji w której Real ma już pewne mistrzostwo, a Barca nie ma już szans na dogonienie Królewskich. Teraz dojdą mecze w CDR, w lutym LM, to się musi odbić na lidze także spokojnie !

konto usunięte

0

@bixmix Myślę, że dzisiejszy mecz jest bardzo ważny, ale nie zadecyduje on o tym czy pozostaniemy w walce o mistrzostwo czy nie. Oczywiście dziś korzystnym wynikiem będzie tylko zwycięstwo, ale nawet w razie porażki nie przekreślałbym naszych szans na zwycięstwo w LaLiga. Przypominam, że na ten moment tracimy do Realu 6 punktów, ale dziś możemy zmniejszyć stratę do 3 oczek. Jeśli chodzi o zaległy mecz Realu z Valencią to możliwe jest wszystko i trzeba wierzyć w stratę punktów przez Królewskich. Ja jednak największych szans na zmniejszenie straty do Realu upatruje w przyszłotygodniowym meczu z Sevillą. Mam nadzieję, że nie popełnią tego samego błędu co w Copa del Rey i wyrwą punkty białym. Sevilla jest mocna co potwierdziła wczoraj wygrywając na wyjeździe z Realem Sociedad, aż 4-0!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?