La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

konto usunięte

5

Ostatnie dyskusje i wydarzenia w świecie futbolu przekonują mnie, ze cos sie popsuło. Zwiekszenie liczby drużyn na ME i MŚ do kolejno 24 i 48, dyskusja na temat sztuczek Neymara, MŚ w Katarze zimą (idiotyzm za hajs), konkursy popularności od kilku lat czy to w ZP czy teraz Nagrodzie FIFA, co raz mniej pilkarzy dla ktorych liczy sie herb i przywiazanie do klubu, a nie cyferki na koncie, bojonskie sumy nawet za pilkarzy sredniej jakosci, wykupowanie zespołów przez szejków i Chińczyków, a teraz tez szukanie spisków wokół sędziów w Hiszpanii czy nieobecności piłkarzy Barcy na wczorajszej gali. Trochę to irytuje patrząc jak wyglądał futbol w latach 90 czy za czasów Ronaldinho i Del Piero.

21

@krzychu1526 Nie potrafię wyobrazić sobie mundialu w zimę. To czysty idiotyzm. W zimę skoki się ogląda.

0

@krzychu1526 Najgorsze jest to że pojawiło się duzo dowodów na wyzysk organizatorów mundialu i mocne plotki na temat korupcji, ale wszystko zostało zamiecione pod dywan.
A afery to wina tabloidów, które to rozdmuchują do niebotycznych rozmiarów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?