- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1386 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1386 Culés
17
Luis Suárez odpowiada Oscarowi Grau: Messi to najlepszy piłkarz na świecie. Jego kontrakt trzeba przedłużyć, a nie gadać o zdrowym rozsądku
Zamiast wydawać pieniądze na bezsensowne transfery, trzeba było odłożyć to na pensję Messiego
3
@D10SLEO A który transfer był bezsensowny?
28
@BarcaInfo No np Andre Gomes
13
@Nazio87 W styczniu już wyciągasz takie wnioski? To spoko,spoko.
2
@BarcaInfo No pewnie. Będe siedział i czekał do maja żeby stwierdzić " oh chłopino nie dla Ciebie ta drużyna "
15
@Nazio87 On ma 23 lata,co Ty oczekujesz,że on Andresem Iniestą od razu będzie?
4
@BarcaInfo Oczekuje gry na poziomie tego klubu.
8
@Nazio87 To w takim razie, Rafinha,Roberto,Paco też nie dla nich ta drużyna?
2
@BarcaInfo
Dla dwóch pierwszych wymienionych przez Ciebie. Jak najbardziej TA.
1
@BarcaInfo no tak lepiej mieć w skladzie Gomesa niż Messiego...
7
@Nazio87 Okej,więcej pytań nie mam. :)
14
@Nazio87
Ale z was znaFcy dzisiaj naczytałem się tutaj Arda za Neymara
na początku sezonu Roberto lepszy od Carvajala
dwa leta temu Lucho to Wuefista
lepiej mniej piszcie i mniej wstydu będzie
2
@D10SLEO Tylko,że klub ma oddzielny budżet na płace a oddzielny na transfery.
2
@dasouzar11 Żaden znawca to raz. Dwa nie rozumiem do dziś transferu Gomesa. Wstyd to jest traktowanie Aleixa Vidala .
0
@BarcaInfo a Gomesowi to pensji nie płacimy czy jak?
1
@Nazio87 a ja u Gomesa widzę zalety
zgodzę się z tobą, że Vidal powinien dostawać więcej minut
1
@D10SLEO ''Zamiast wydawać pieniądze na bezsensowne transfery, trzeba było odłożyć to na pensję Messiego'' Są oddzielne budżety - na transfery i na płace. Więc ten ''bezsensowny'' transfer nie ma nic wspólnego z przedłużeniem kontraktu Messiego i jego płacą.
2
@Nazio87 Rozumiem, ze Turana tez sprzedawales po miesiacu gry?