La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

6

Tylko nie pomyślcie sobie ze jestem jakiś tego-tego,ale uwielbiam patrzeć na zapier....acego Albe po lewej stronie.normlanie aż się uśmiecham jak widzę ile serca zostawia na boisku.w ogóle nigdy nie wkurzaly mnie jego niesportowe zachowania bo zdecydowanie kasuje je swoim poświęceniem.Digne zły nie jest, ale do Alby jeszcze trochę daleko . No i Andres,matko on pływa , unosi się nad murawa z piłką przy nodze,Zidane ładnie piłkę prowadził, ale Iniesta przykrywa go wielkim i ciężkim kapeluszem moim zdaniem.wczoraj zagraliśmy niemal kompletny mecz i nie wiem jak inni , ale mi się wydawało,że nasi tak jakby przypominali sobie jak grać potrafią i zazwyczaj grali.intensywnosc jak w meczu z Milanem z pamiętnym 4:0.uwielbiam być kibicem Barcy.

5

@Kibic1985 Dla mnie osobiście nic nie jest w stanie zmazać niesportowych zachowań. Co do formy Alby oczywiście się zgodze, jest w niesamowitym gazie.

0

@GenerałXavi To sobie pomyśl że każdy ma swoje zdanie.nie porównuj kapitana i starego wyjadacza do Alby . Obaj są wzorem, z tym że Puyol zawsze grał fair.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?