La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1113 Culés

1

Bardzo chciałbym zobaczyć 3-4-3... i Vidala na wahadle. Może w obronie jest słaby ale w ataku może dać dużo. Jakiś drybling, kiwkę, przyśpieszenie coś nowego po prostu. Jak grał to zawsze dobrze uruchamiał naszych z przodu i pokazywał się do klepki. Jak patrzę na Roberto to widzę tylko przyspieszenie i tyle. Zwykle odgrywa do najbliższego i ciągła asekuracja. A jeszcze nie dawno niszczył Real w pomocy i dogrywał cud miód piły do Pistolero (których ten nie dostaje od Ivana :P).

Jak dla mnie oboje (Roberto & Vidal) są słabi w obronie. Ale Vidal dałby nam coś z przodu a miejsce Roberto powinno być w pomocy.

Ale to tylko moje zdanie... może dlatego, że uwielbiam graczy technicznych i z dryblingiem. A jak teraz patrzę na takiego Gomesa, Rakiticia czy Paco (a nie spodziewałem się tego po nim) to aż się odechciewa czegokolwiek.

konto usunięte

0

@SinMistico Co do kiwki to chyba nie jest najlepszy ale swietnie podlacza sie na szybkosci do akcji - cos jak nasz piszczu!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?