- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1707 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1707 Culés
1
Nie ogarniam tego hejtu na Payeta. Chce odejść do ojczyzny to powinni go puścić i tyle a teraz cały świat przeciw niemu.
25
@PheNOmeN Piłkarz to pracownik przede wszystkim. Podpisał z własnej, nieprzymuszonej woli nowy kontrakt bodajze do 2021? Tak. To teraz powinien siedzieć cicho i dopóki sami by go nie chcieli opylić to siedzieć cicho i grać. Bo zgodził się sam na warunki WHU na tyle lat.
3
@PheNOmeN Można odejść z klubu z honorem i szacunkiem do ludzi, którzy przez lata dawali Ci pracę i otwarli drogę do sławy, a można odejść też jak Payet...:/
1
@PheNOmeN Hejt jest dlatego ,że ma kontrakt i wielki gwiazdor twierdzi ,że więcej dla nich nie zagra. No do .. ma umowę !
1
@PheNOmeN Powinien odejść po Euro. Nagle w połowie seoznu robi taki cyrk że to głowa mała. Payet w WHU był największą gwiazdą i powinien szanować swoje miejsce pracy i kibiców którzy naprawdę go kochali. Mógł odejść , po tym sezonie... ale nie WHU nie idzie to nagle zatęsknił za ojczyzną.
2
@Barclonismo Wy naprawdę myślicie, że on tak bez powodu wyzywa klub od najgorszych i przeklina na wszystkich? Ja szczerze w to wątpię. Musiało się stać coś, czego nie wiemy, ale pewnie to coś niewielu by się spodobało.
0
@Barclonismo Jeśli Payet chce odejść po czemu nie chcą mu na to pozwolić? Z pracownika nie ma niewolnika. Jeśli teraz czuje się tam nieszczęśliwy to powinni dać mu odejść i tyle bo po co im zawodnik który nie chce tam grać? Payet ma możliwość wrócić do rodziny i zostać twarzą nowej Marsylii więc czemu miałby się nie skusić? A nie znamy też całej prawdy. Może to West Ham zrobił coś to bardzo zdenerwowało Francuza?