La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

2

Ter Stegen-dzisiaj myślałem,że to będzie mecz,w którym uratuje nam punkty.Świetnie bronił,ale...w najważniejszym momencie zawiódł.Szkoda.
Gomes i Ivan dramat :-/

0

@norbi77 Świetnych bramkarzy poznaje się po tym, że właśnie w takich momentach nie zawodzą. MATS raczej szybko nie zostanie klasowym golkiperem.

0

@Sawik_10 Twierdzę to od początku jak do nas trafił.

0

@norbi77 Jeśli chodzi o MATS-a, to jak przychodził, to bardzo mocno na niego liczyłem. Ale po prostu mnie zawiódł i co jakiś czas to potwierdza. Po prostu przestałem się łudzić, w przeciwieństwie do wielu innych osób.

konto usunięte

4

@norbi77 Gdyby Nie Mats nawet punktu by nie było . 2steka Castro. Bardzo dobry mecz rozegrał.

3

@MarioVeB! Bardzo dobry mecz to by rozegrał, gdyby nie błąd, po którym padł gol. Czasami trzeba odrzucić swoje przekonania i spojrzeć prawdzie w oczy. Nawet ostatnio dyskutowałem z kibicami innych klubów, to śmiali się, że mamy ręcznik w bramce. Niestety musiałem im przyznać rację.

0

@norbi77 Moim zdaniem bramka Betisu była nieprzepisowa. Na pewno gdyby nie Marc Castro mógł zamknąć mecz a tak mamy punkt, który może okazać się cenny. Bez wątpienia Ter Stegen był dziś najlepszym ogniwem Barcy co pokazuję, że Barca zagrała słabo.

konto usunięte

3

@Sawik_10 Twoja opinia o Ter stegenie to akurat dla mnie żaden wyznacznik, bo wiadomo ,że cie zawsze będzie coś bolec .
Akurat mecz oglądałem z fanem Juve (brat)i i kolegą fanem Milanu i nikt do Ter Stegena nie miał pretensji ,a tój tekst to ręczniku jest wręcz żałosny jak przystało na wielbiciela Bravo ,bo juz nie raz Ter Stegen pokazywał swoją klasę.

3

@MarioVeB! Nie interesuje mnie, czy wyznacznik dla Ciebie, czy nie. Boli mnie to, że tak słabo broni, bo zawsze zależy mi na tym, aby Barca notowała jak najlepsze wyniki.
MATS jest strasznie chimeryczny, tak więc to nie poziom na najlepszy klub na świecie. Znacznie więcej się po nim spodziewałem i po prostu zawodzi.

konto usunięte

1

@Sawik_10 Dobrze ,że to tylko twoje zdanie ,a w Barcelonie uważają inaczej :) reszta jest bez znaczenia.

3

@MarioVeB! Gdyby w Barcelonie byli rozsądni ludzie, to nasza sytuacja w tabeli wyglądałaby dużo lepiej. A tak najprawdopodobniej dalej będziemy zajmowali trzecie miejsce :) Ale co tam, lepiej stawiać na MATS-a, który się nie sprawdza :)
PS. Gdyby to był jego pierwszy sezon, to bym inaczej do tego podchodził. Ale to już jego trzeci sezon i znowu błędy!

2

@MarioVeB! Błąd bramkarza jest zapominany,jeśli drużyna wygrywa,a w tym przypadku tak nie było.Sytuacja sam na sam,którą wybronił nie miałaby miejsca,gdyby MaTS nie zawalił gola i Barca nie musiałaby się odkryć.

0

@Kamiloza91 Bronił dobrze,ale przy golu zawinił.Nie ma już przepisu,że"bramkarz jest nietykalny na "piątce" ".To była walka o piłkę i nikt go nie faulował.

1

@norbi77 Oczywiście, że tak. Najbardziej ceni się tych bramkarzy, którzy wyciągają tzw. piłki nie do wyciągnięcia. MATS nie jest takim bramkarzem i raczej nigdy nie będzie.

0

@Sawik_10 Wiele razy o tym pisałem,a fala hejtu na mnie była jak tsunami :-)

2

@norbi77 Wynika to z tego, że większość ludzi boi się przyznać do błędu. Ja się przyznaję, spodziewałem się więcej bo MATS-ie, ale byłem w błędzie. To jest za słaby bramkarz na Barcelonę. My potrzebujemy kogoś, kto będzie potrafił wyciągać gały nie do wyciągnięcia. Często jest tak, że przeciwnik odda w meczu 3-4 strzały i tracimy 2 bramki.

0

@Sawik_10 Dokładnie tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?