La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Pomijając już dzisiejszą nieuznaną bramkę przez sędziego mam takie wrażenie niemal od początku tych rozgrywek, że Real zdobędzie w tym roku ligę. W końcu ile zespół ze stolicy może mieć posuchy. Już nawet nie patrząc na to, że sędziowie(szczęście) im sprzyjają po prostu widzę w ich grze w lidze taką motywację olbrzymią. Starają się, biegają, walczą od pierwszych minut. U nas tego nie ma niestety i chyba większość to widzi, że takie mecze jak dzisiaj to nie pierwszy raz. Przecież dzisiaj po stracie bramki nasi ruszyli jakby ktoś ich poraził. To pokazuje tylko i wyłącznie, że mogą, ale im się po prostu nie chce bo nie wiem jak to inaczej wytłumacz, że do 70min po prostu człapali. Gdybym miał bawić się w jasnowidza to daję 80% szans na mistrza Realowi. Dużo się wyjaśni w lutym gdzie mamy bardzo ciężki terminarz, jeśli w tym czasie zredukujemy przewagę do rywala to może będzie szansa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?