La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2155 Culés

0

Jeden z ważniejszych meczów w tym sezonie przed nami :D Wydaje mi się że to będzie wojna na najwyższym poziome trzeba się spodziewać mega widowiska. Mecz praktycznie o tytuł!
Z naszą pomocą możemy nawet dziś przegrać byle strzelić bramkę na wyjeździe Vamos Barca nie mogę się doczekać :D

1

@jedrek7000 Trochę nisko mierzysz :/ to prawda, że nie jesteśmy w super formie, ale bez przesady...

konto usunięte

1

@jedrek7000 Mobilizacja odegra kluczową rolę , jak w lidze mistrzów.Każdy dziś zagra dobrze, tylko czy to wystarczy na zachowanie dobrej zaliczki ?

0

@VEB931 Z Betisem się oszczędzaliśmy, wiadomo jak ciężko się gra z Atleti..
Ostatnio kiedy nas eliminowali decydowała 1 bramka lub te wyjazdowe :D

0

@jedrek7000 Prawda, ale moim zdaniem, jak nie będziemy mierzyć w zwycięstwo, to nawet nie strzelimy bramki.

0

@VEB931 Bez przesady jesteśmy Barceloną :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?