- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
1
Jakoś jestem teraz spokojny o Ligę Mistrzów po tej jednej połowie i to granej bez Iniesty i Busquetsa. Moze w lidze czasem lekcewaza przeciwników, moze czasem brakuje odpowiedniej motywacji i koncentracji w meczach z tymi słabszymi teoretycznie rywalami, ale widać ze jak grają jakis wazny mecz z bardzo dobrym rywalem to potrafia znowu sprawić ze gęba sama sie uśmiecha po takiej grze, a oczy znow mogą sie delektować tą magią.
2
@bixmix "spokojny o LM" - prosze Cie - jest poczatek lutego, a Ty jestes spokojny o LM.
Nie mozna byc spokojny o 1/8 z PSG, a dopiero co dalej bedzie to sie jeszcze tyle moze zmienic
0
@mekston Ja potrzebowałem takiej połowy, potrzebowalem zobaczyć ze sa w stanie nawet bez tak ważnych dwóch ogniw drużyny zagrać genialnie z TOPowym rywalem. Nie mówię ze na pewno wygramy LM bo zagrali dobrą połowę ale naprawdę po zobaczeniu takiej gry można sie tylko cieszyć.
0
@bixmix niby tak, ale ten topowy rywal z Realem u siebie dostal w plecy 3-0. Pytanie tez czy moze Atleti jednak nie jest w tym sezonie ciut slabsze. W lidze zreszta zdeydowanie gorzej im idzie, a w PKa mieli dosc latwa drabinke. Moze tak nie jest, ale jednak za wczesny etap, tyle sie moze zdarzyc.
Wystarczy spojrzec na poprzednie lata - kto gdy konczyl sie styczen byl wymienionay jako ten glowy kandydat do LM.
Zobaczymy jakie beda losowania w LM - final LM to jest tez jeden mecz, a tam moze byc kazdy Real, Bayern... jak mowie daleka droga