La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

25

INFO: "Jak informuje hiszpański "AS", FC Barcelona latem będzie starała się o sprowadzenie Isco z Realu Madryt. 24-latek od początku swojej przygody z "Królewskimi" nie może ugruntować swojej pozycji w drużynie, stąd chęć rychłej zmiany otoczenia. Jak wynika z informacji gazety, chętna na zakontraktowanie jest właśnie Barcelona, która szuka godnego następny dla Andresa Iniesty"

35

@Fenelon Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.

konto usunięte

0

@Fenelon Barca musiałaby zapłacić klauzule a to około 100 mln chyba więc mało prawdopodobne że go kupi :P

0

@Fenelon a to czasem kazdy pilkarz białych nie ma w kontrakcie, ze nie moga przejsc do Barcelony? Kontrakt ma do 2018 wiec jeszcze kupa czasu.

2

@kamson24 Kupa czasu? W następnym okienku może odejść za darmo.

konto usunięte

0

@Gaucho Tak, ale przesiedzi rok na trybunach... De Geę też usadzili bo chciał odejść za darmo do Realu i szybko nowy kontrakt podpisał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?