- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
0
Mundo Deportivo pisze że wczorajsze rotacje zdały egzamin, a ja wolałbym żeby Enrique już tak nie kombinował.
40
@lukiiifcb Czy tu się kiedyś przestanie narzekać? :)
0
@lukiiifcb Po prostu dał odpocząć kilku zawodnikom. Wiele klubów tak robi, ale jak u nas się tak robi, to wielkie zdziwienie.
0
@BaroPodertos Nie mamy pomocy, a za tym idzie większa praca w obronie i mniej przeprowadzanych ataków. Wczoraj mieliśmy szczęście po swojej stronie, dlatego wygraliśmy. NIE graliśmy w swoim stylu, od pewnego czasu to zaczyna być normalne, jeżeli obawiamy się za tydzień Alaves na ich terenie( jak wczoraj ktoś mnie upomniał żebym nie był taki pewien że za tydzień możemy być liderami) to nie jest Barca z przed kilku lat. To nie jest narzekanie tylko moja opinia panie Gaucho, wiem że na ten moment mamy kontuzje, ale to też jest wina Enrique jakie zrobił zakupy.
0
@BaroPodertos Za dużo użytkowników żeby zadowolić wszystkich
0
@lukiiifcb No tak a jak w tamtym sezonie Lucho nie stosował rotacje to też źle było i narzekali tu niektórzy. Wygraliśmy mecz i mamy 3 pkt. A tu dalej narzekania.
0
@lukiiifcb Za zakupy piłkarzy odpowiedzialny jest dyrektor sportowy a nie trener.
0
@lukiiifcb A rozumiesz to, że mamy bardzo ciężki terminarz i Lucho musi dawać odpoczywać zawodnikom? Roberto w samej lidze ma rozegrane pełne 14 meczów a do tego jeszcze puchar i LM. Suarez również cały czas gra.
A obawiamy się Alaves raczej dlatego, że urwali już punkty takim drużynom, jak Atletico Madryt x2, Athletic Bilbao, Las Palmas, Villarreal czy właśnie nam.
0
@Indyczka Mamy problemy w pomocy i to widać gołym okiem, bez Sergio i Raktica w formie oraz Iniesty w składzie nie ma już nikogo na tą pozycję. Moja opinia jest taka, że nie damy rady do końca sezonu wygrywać wszystko z takim skladem. Lucho wiedział co kupują.
0
@BaroPodertos Rozumiem, masz rację i dlatego nie łudzę się że zdobędziemy potrójną koronę.
0
@lukiiifcb No tak, bo jak już Iniesta i Busi narazie leczą kontuzje to już na pewno nic nie wygramy, lepiej się poddać. Może tak poczekać do końca sezonu a nie już pisać w lutym że nic nie wygramy. Obyś się nie zdziwił na koniec sezonu. Jak jesteś takim sceptyckiem i wiesz że nic nie wygramy to przestań oglądać Barcelonę. Mniej będzie takich kibiców pesymistów na rambli.
0
@Indyczka ...raczej że nie zdobędziemy potrójnej korony, mam nadzieję że się zdziwię.
0
@lukiiifcb O potrójnej koronie jest za wcześnie mówić ale na szczęście piłkarzy nie podchodzą do sprawy pesymistycznie jak niektórzy tutaj na rambli