La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

4

Nawet nie jestem zła, jest mi po prostu przykro, że tak wyszło. Tak samo czułam się po pierwszym przegranym meczu z Bayernem. Był to tak naprawdę mój pierwszy sezon jako kibica Barcelony i, nie będę kłamać, popłakałam się po tej porażce, takiej pierwszej, naprawdę bolesnej. Dzisiaj na łzy się nie zbiera, ale jednak czuję się jakby coś mi wyrwało serce prosto z piersi. Żałosne? Może. Patetyczne? Jak najbardziej, ale kocham ten klub całą sobą i takie porażki, w tak ważnym meczu jednak bardzo bolą.

2

@Nigaki Nie martw się, ja zaczęłam kibicować Barcelonie w 2011 roku i ryczałam po porażce z Chelsea i z Bayernem. A ten mecz po mnie tylko spłynął, bo z wiekiem już tak człowiek nie przeżywa i nie rozpacza. Jedynie pozostaje złość i ból. Ale rozumiem cię i nie musisz się wstydzić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?