La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1768 Culés

4

Powtórzę się.

ie ma co ukrywać czuję zażenowanie. Ale a jednym sezonie wszystko si nie kończy. Pamiętam jak miałem łzy w oczach oglądać pogrom z Bayernem, a za jakiś czas Barca dała mi wiele radości w moim bardzo ciężkim życiu, jestem poważnie chory i raczej wielu lat nie pożyje, a właśnie Barca dodała sensu w moim życiu.

Naszym zawodnikom należy się plaskacz w w twarz, ale nadal większość zawodników bardzo szanuję.

Naprawdę uwierzcie jest wiele ważniejszych rzeczy na świecie niż wynik. co pokazuję moja choroba. Mimo każdej porażki trzeba kochać ten klub, w innym wypadku pokazuję jakim jest się żenującym kibicem.

Jestem przykładem faceta, że niby ta silniejsza płeć ma również łzy w oczach.

Barca na zawsze pozostanie w moim sercu nawet kiedy przestanie bić. Visca el Barca!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?