La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

2

Zagraliśmy wczoraj tak samo jak gramy od początku sezonu i w końcu trafiliśmy na zespół który obnarzył nasze braki. Tak koledzy piszą poniżej pomoc w tym sezonie nie istnieje, a sam Messi cały sezon nas nie będzie za uszy ciągnął. Jestem pewny, że Lucho odejdzie już niektórzy go mieszają z błotem ale trochę trofeów z nim wygraliśmy ale widać że już nie ma pomysłu. Na ten moment oprócz Umtitiego transfery letnie są nie trafione. Mam tylko nadzieję że nie będzie kombinowanie z trenerem i nie zostanie nim Unzue. Nic do niego nie mam ale potrzebny jest nam doświadczony trener. Ciężki wieczór,ciężka noc, ciężki poranek ale trzeba dalej wierzyć pamiętajmy ile pięknych chwil Barca nam dała. Visca el Barca! Czy wygrywasz czy przegrywasz to i tak kocham Cię! Mimo wszystko miłego dnia Cules.

0

@bodzio10 Ja chętnie zobaczyłbym Simeone u nas na ławce - toć on ma tyle energii, że przez 90 minut skacze, wrzeszczy, wykłóca się z sędziami, zagrzewa kibiców do dopingu.

1

@blue_shark Bardziej Sampaoli pasuje do nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?