- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
1
Rozumiem odrobić stratę 4 bramek z Realem, Bayernem czy Atletico - to jest misja praktycznie niemożliwa, ale PSG ? Powiedzmy sobie szczerze, paryżanie to bardzo dobra drużyna, mająca wielkie gwiazdy i spore zasoby pieniężne, ale jednak według mnie nie jest w tej ścisłej czołówce najlepszych klubów tak jak te wyżej wymienione drużyny. Zagrali kapitalny mecz na swoim obiekcie, zmiażdżyli nas, ale również bardzo do takiego wyniku przyczyniła się fatalna dyspozycja Barcy, ale to nie znaczy, że takie samo PSG i taką samą Barcę obejrzymy na Camp Nou. Barca na pewno zagra lepiej, będziemy grali u siebie, to doda drużynie ogromnego ducha walki, a jak wiemy Camp Nou pamięta już kilka pięknych remontad w swojej historii więc dlaczego miałoby się teraz nie udać ? Będzie cholernie ciężko, margines błędu jest zerowy, ale błagam was nie skreślajcie na razie Barcelony. PSG też potrafi zagrać słabo, to nie jest zespół, który gra kapitalnie mecz za meczem, trafili w dyspozycję dnia, trafili na gorszą wersję Barcy i zrobili wynik, ale w tym sezonie ogólnie nie zachwycają i ciężko aby powtórzyli tak dobry mecz jak wczoraj na Camp Nou także ja dalej uważam, że remontada może się udać bo chyba nie ma dla drużyn nic gorszego niż Barca na Camp Nou dążąca za wszelką cenę do zdobycia bramki.
1
@bixmix Piszesz chyba 3 taki sam komentarz...
1
@krzychu1526 Nerwy nerwy :D
4
@bixmix Nie chcę być okrutny, ale niestety to PSG zamelduje się w ćwierćfinale.
0
@bixmix Według mnie to spam trochę...