La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

5

Co za masakra. Ciśnienie po żałosnym meczu nie może zejść od wczoraj. Myślałem, że po takim blamażu z Bayernem nie doświadcze już czegoś takiego, a przynajmniej nie po zaledwie kilku latach. Nie mogę zrozumieć jak mając takie nazwiska, na taki poziomie można dostać takie lanie. Absolutnie nie było nas na boisku, wychodząc z kontra tylko jeden zawodnik u nas holował piłkę i nikt nie pokazywał mu się do gry. Atak pozycyjny to tylko podania do tyłu i w poprzek, a w defensywie to już było po prostu śmieszne gdzie uciekalismy przed zawodnikami PSG, robiąc im masę miejsca. Nie chce mówić, a nie mówiłem ale już od dawna drużyna z drugiej połowy tabeli potrafiła nas przycisnac i wygrać z nami walkę w środku pola.

2

@Gaucho Tym bardziej szacunek dla Neymara za to, że starał się widząc, że reszcie się po prostu nie chce. Gdy widziałam, jak PSG potrafi dwoma-trzema podaniami przetransportować piłkę pod nasze pole karne, jak piłkarz PSG jedym podaniem po ziemi przeszywał pół boiska nie natrafiając po drodze na żadnego zawodnika z Barcy, jak widziałam, że nasza linia pomocy stoi dosłownie w linii prostej i nie ma absolutnie żadnego połączenia między formacjami to przechodziły mnie ciarki i dalej przechodzą.
Może to dziwne zabrzmi, ale teraz czekam już tylko aż Real odpadnie i będę mogła na całkowitym luzie oglądać sobie LM. To musi być miłe obejrzeć sobie takie rozrywki bez żadnego stresu czy preferencji kibicowskich.

0

@Eleri Ja chyba nie potrafię tak bez emocji.

1

@Gaucho Jak już odpadła Barca, co osobiście bardzo przeżywam, to jest mi wszystko jedno, co będzie dalej, byle nie wygrał Real. Mam jakichś sowich cichych ulubieńców, ale czy zwycięży Bayern, Juve czy Atleti to mi takiej różnicy nie robi, a miło będzie oglądać rozgrywki na tak wysokim poziomie bez ciągłych nerwów, bo mecze Barcy stresują mnie wręcz niesamowicie. Co nie zmienia faktu, że wolałabym ten stres przeżywać do finału a nie pożegnać się z nim już teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?