- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1218 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1218 Culés
8
Wczorajsza porażka w takich rozmiarach i w takim stylu bardzo boli, dlatego rozumiem wiele głosów negatywnych pod adresem drużyny, trenera, taktyki. Barca gra od dłuższego czasu bez pomysłu, ma problemy z rozegraniem piłki pod pressingiem i zrozumiała jest krytyka mistera. Lucho wziął tę porażkę na klatę wskazując siebie samego jako głównego winnego. Nie potrafię jednak zrozumieć dziwnej satysfakcji niektórych użytkowników, którzy wręcz przejawiają jakieś dziwne objawy samozadowolenia, że Barca pod wodzą Lucho została w ten sposób upokorzona, a wszystko po to aby móc napisać, "a nie mówiłem"? Na forum pełno opinii osób, które chyba posiadają zdolności prekognicji i zawsze wiedziały, że tak to się wcześniej czy później skończy. Cóż takie mamy czasy, że dzięki internetowi ludzie mają za darmo muzykę, filmy, sport, różnego rodzaju informacje dostępne na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko kilka razy kliknąć myszką, co sprzyja formułowaniu skrajnych opinii. Bo nie szanuje się rzeczy darmowych, które przyszły w łatwy sposób. Być może gdybym miał dostęp do internetu w 1994 roku po przegranym 0-4 finale z Ac Milanem też bym wypisywał podobne opinie jako młokos. Wtedy też nie potrafiłem zrozumieć jak Barca mogła przegrać i to w taki sposób posiadając wielkie nazwiska w swoim składzie. Dlatego mam większą wyrozumiałość w stosunku do młodszych kibiców. Oczywiście Barca to wielki klub, z wielkim budżetem i wymaga się od nich zawsze grania na najwyższym poziomie, jednak porażki się zdarzały, zdarzają i zdarzać będą. Ewidentnie coś się dzieje niedobrego w szatni, bo nie wszystko można zrzucić na garb taktyki, jest jeszcze wola walki, ambicja. Osobiście liczę na poprawę i na walkę do końca w lidze.